ul. Bednarska 8, 43-200 Pszczyna
NATURALNE PRODUKTY
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

KOSMETYKI MAKE ME BIO

Make Me Bio - Inspiracją do założenia firmy była miłość do natury i świadomość roli jaką odgrywa zdrowy i ekologiczny tryb życia. Wszystkie produkty Make Me Bio stworzone są na bazie bezpiecznych surowców pochodzenia roślinnego. Priorytetem firmy jest jakość i dlatego wszystkie użyte składniki pochodzą z przebadanych upraw i są starannie wyselekcjonowanych i odpowiednio skomponowane aby stworzyć idealne produkty. Receptury produktów zostały opracowane przez zespół doświadczonych technologów i dermatologów. Wykorzystując ich specjalistyczną wiedzę w połączeniu z nowoczesną technologią Make Me Bio czerpie z natury to, co najlepsze.

Natura oferuje nam wszystko to, co jest najlepsze dla naszego zdrowia. Nasi przodkowie przez wieki z powodzeniem korzystali tylko z tego, co oferowała przyroda. Bazując na tej koncepcji powstały kosmetyki Make Me Bio. Ich unikatowa receptura oparta jest na wyjątkowej i harmonijnej kompozycji roślinnej. Składniki zastosowane podczas produkcji każdego z preparatów pochodzą z upraw ekologicznych. Zostały odpowiednio wyselekcjonowane, co pozwoliło na stworzenie wysokiej jakości preparatów. Make Me Bio kosmetyki to doskonała propozycja dla osób, które lubią korzystać z dobrych produktów, takich, które sprzyjają zdrowiu i nie szkodzą środowisku naturalnemu.

Zalety kosmetyków Make Me Bio

Kosmetyki Make Me Bio stanowią unikatowe połączenie najnowocześniejszych technologii, wiedzy ekspertów i siły drzemiącej w naturze. Szeroka gama produktów pozwala na dopasowanie kosmetyków pod kątem indywidualnych oczekiwań klientów. Kosmetyki Make Me Bio są hipoalergiczne i mogą być stosowane niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Przez swój naturalny skład wykorzystuje się je także w pielęgnacji skóry dzieci. Przeglądając stronę naszego sklepu internetowego, z tej serii znaleźć można szampony, kremy nawilżające, olejki do twarzy, czy peeling. Ponieważ wszystkie kosmetyki Make Me Bio są warte uwagi, zachęcamy do przeczytania szczegółowych właściwości danego produktu.

Jak pokazują kosmetyki Make Me Bio nie potrzeba żadnych sztucznych substancji, aby doskonale dbać o skórę. Są one równie wydajne i skuteczne, jak specyfiki, których formuła zawiera konserwanty, barwniki, czy parabeny. Jednak w przeciwieństwie do nich, kosmetyki Make Me Bio nie szkodzą środowisku – nie zanieczyszczają wody ani nie uwalniają szkodliwych gazów. Są stuprocentowo bezpieczne dla człowieka i przyrody. W przypadku ich stosowania nie ma mowy o żadnych efektach ubocznych, jak zapychające się pory, czy przesuszanie skóry. Kosmetyki Make Me Bio to seria o delikatnej nucie zapachowej, która wspiera codzienną pielęgnację, naturalnie.

1

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.