ul. Bednarska 8, 43-200 Pszczyna
NATURALNE PRODUKTY
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Polityka opinii

§1 Postanowienia ogólne

 1. Niniejsza Polityka Opinii reguluje zasady dodawania, publikowania oraz weryfikowania opinii dotyczących produktów lub usług oferowanych przez Właściciela Serwisu.

 2. Właścicielem Serwisu pod adresem mydlanabanka.pl jest Ewelina Jarosz, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Bioer Ewelina Jarosz, Graniczna 34, 32-620 Brzeszcze . Działalność gospodarcza jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP: 5492369296.

§2 Definicje

 1. Konsument - osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową (definicja na podstawie art. 221 Kodeksu Cywilnego).

 2. Kodeks Cywilny - Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93).

 3. Polityka Opinii – niniejszy dokument.

 4. Produkt – każdy towar lub usługa w rozumieniu art. 2 pkt 3 ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym; Produkt ma charakter odpłatny, chyba że wskazano inaczej.

 5. Serwis – serwis internetowy dostępny pod adresem mydlanabanka.pl.

 6. Media społecznościowe - konta lub profile prowadzone w portalach społecznościowych, m.in. Facebook, Instagram, Linkedin.

 7. Opinia – subiektywne wypowiedzi Użytkowników publikowane w Serwisie przez Właściciela Serwisu na zasadach niniejszej Polityki Opinii.

 8. Ustawa o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym – ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r.

 9. Usługa cyfrowa – usługa pozwalającą Klientowi na: a) wytwarzanie, przetwarzanie, przechowywanie lub dostęp do danych w postaci cyfrowej, b) wspólne korzystanie z danych w postaci cyfrowej, które zostały przesłane lub wytworzone przez konsumenta lub innych użytkowników tej usługi, c) inne formy interakcji za pomocą takich danych.

 10. Usługa elektroniczna – usługa świadczona drogą elektroniczną za pośrednictwem Sklepu; usługa w rozumieniu art. 2 pkt 4 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 11. Użytkownik - każda osoba fizyczna odwiedzająca Serwis lub korzystająca z jednej albo kilku usług czy funkcjonalności opisanych w Polityce.

 12. Właściciel Serwisu – Ewelina Jarosz, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Bioer Ewelina Jarosz, Graniczna 34, 32-620 Brzeszcze . Działalność gospodarcza jest wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP: 5492369296

§3 Zasady publikowania opinii

 1. Opinie o Produktach lub Usługach wystawione przez Konsumentów są dostępne publicznie.Opinie dotyczące Produktów lub Usług publikowane przez Właściciela Serwisu są przez niego weryfikowane.

 2. W Serwisie publikowane są opinie pozytywne, neutralne i negatywne.

 3. Autorami opinii są:

  1. osoby, które zakupiły Produkt lub Usługę

  2. osoby, które otrzymały Produkt lub Usługę bez uiszczenia zapłaty

  3. osoby korzystające z Produktu lub Usługi

  4. osoby, które otrzymały Produkt lub Usługę na podstawie umowy barteru lub innej umowy

 4. Właściciel umieszcza w Serwisie Opinie publikowane przez Użytkowników pochodzące bezpośrednio ze Strony, jak również publikowane w Mediach społecznościowych lub innych serwisach internetowych.

 5. Opinie zamieszczone w Serwisie są sponsorowane.

 6. Użytkownik z chwilą opublikowania Opinii udziela Właścicielowi Serwisu nieodpłatnej zgody na korzystanie oraz rozpowszechnianie i publikowanie zamieszczonej Opinii wraz z danymi jej autora.

§4 Weryfikacja Opinii

 1. Opinie są publikowane przez Właściciela Serwisu po ich wcześniejszej weryfikacji.

 2. Użytkownicy mogą podzielić się opinią za pomocą m.in.: Profilu Google Maps, Ceneo.

 3. Weryfikacja Opinii następuje m.in. poprzez bezpośredni kontakt z Użytkownikiem, poprzez przesłanie do Użytkowników dedykowanego linku do pozostawienia opinii, poprzez zalogowanie się do Serwisu za pomocą Konta dzięki któremu dokonano zakupu.

 4. W przypadku wątpliwości dotyczących tego, czy opinia pochodzi od osoby korzystającej z Produktów lub Usługi Właściciela Serwisu, opinia ta nie będzie publikowana jako zweryfikowana.

 5. Publikowane opinie mają na celu przedstawienie korzyści związanych z korzystaniem z Produktów lub Usługi Właściciela Serwisu, które to korzyści zostały dostrzeżone przez dotychczasowych Użytkowników.

 6. Właściciel Serwisu nie korzysta z opinii sponsorowanych lub barterowych.

§5 Publikowanie, modyfikowanie i usuwanie Opinii

 1. Opinia publikowana jest w postaci, w jakiej udzielił jej Konsument, tzn. nie jest ona edytowana, skracana ani modyfikowana.

 2. Opinia zostaje poddana modyfikacji lub usunięciu w sytuacji, gdy:

  1. jest sprzeczna z prawem lub dobrymi obyczajami,

  2. narusza lub ogranicza prawa osób trzecich,

  3. jest nieprawdziwa lub wprowadzająca w błąd,

  4. zawiera szkodliwe oprogramowania lub pliki,

  5. zawiera błędy stylistyczne, ortograficzne, gramatyczne,

  6. dotyczy Produktu lub Usługi niedostępnych w sprzedaży

§6 Reklamacje

 1. Użytkownik może złożyć reklamację dotyczącą zamieszczania Opinii w formie elektronicznej na adres e-mail biuro@mydlanabanka.pl lub pisemnej na adres Graniczna 34, 32-620 Brzeszcze zgodnie ze wzorem załącznik nr 1.

 2. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji.

§7 Odpowiedzialność

 1. Użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za opublikowane Opinie.

§8 Zmiany Polityki prywatności

 1. 1. Polityka jest na bieżąco weryfikowana i aktualizowana.

 2. 2. Aktualna wersja Polityki została przyjęta i obowiązuje od 2024-04-19.

§9 Postanowienia końcowe

 1. Najnowsza wersja Polityki Opinii jest publikowana w Serwisie.

 2. W celu ciągłego ulepszania procesu weryfikacji Opinii, Właściciel Serwisu na bieżąco aktualizuje Politykę Opinii.

Załącznik nr 1.

FORMULARZ REKLAMACJI

Wypełnij formularz w przypadku chęci złożenia reklamacji dot. zamieszczonej opinii.

Data i miasto:

Twoje imię i nazwisko:
Twój adres:
Twój e-mail:
Twój telefon:

Bioer Ewelina Jarosz
Graniczna 34
32-620Brzeszcze

Działając w imieniu własnym informuję, iż Opinia widoczna w Serwisie jest niezgodna ze stanem faktycznym.

Niezgodność Opinii ze stanem faktycznym polega na:

Niezgodność została stwierdzona w dniu:

Z uwagi na powyższe, proszę o:

 

Kosmetyki naturalne - sklep internetowy Mydlana Bańka

Zadbaj o swoją skórę! Jej zdrowy i atrakcyjny wygląd pozwala czuć się komfortowo i przyjemnie każdego dnia. Pomoże Ci w tym nasza mydlarnia internetowa, która jest wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscem dedykowanym osobom świadomym swoich potrzeb, dla których odpowiednia pielęgnacja skóry jest priorytetowym zagadnieniem. Dbamy o to, aby oferować Państwu produkty najwyższej jakości. Nasz sklep internetowy sprzedaje kosmetyki naturalne, które korzystnie wpływają na naszą skórę. Nasze kosmetyki w większości pozbawione są chemicznych dodatków, takich jak sztuczne substancje zapachowe oraz barwniki. Nasza mydlarnia naturalna gwarantuje produkty najwyższej jakości, między innymi mydła naturalne, które wytwarzane są na bazie starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia roślinnego. To mydła na bazie olejków, które nie tylko skutecznie oczyszczają skórę, ale również mają istotny wpływ na jej kondycję.

Nasze mydła nie wysuszają skóry oraz sprawiają przy tym, że zachwyca ona swoim wyjątkowym blaskiem. Zapoznaj się z pełną ofertą i odkryj magię, jaką oferują nasze kosmetyki. Naturalna mydlarnia internetowa Coraz więcej osób ma świadomość, że środki z nadmierną ilością dodatków chemicznych negatywnie wpływają na nasze i zdrowie i dlatego też starają się je całkowicie wykluczyć ze swojego życia. Nasz sklep internetowy proponuje w związku z tym kosmetyki naturalne, które pozbawione są tego typu dodatków. Dzięki temu nie będziemy dostarczać negatywnie wpływających składników do naszego organizmu. Nasz sklep proponuje sprzedaż online takich produktów jak mydła naturalne, kremy czy kosmetyki do włosów. Jeśli pragną Państwo zadbać o własną pielęgnację oraz zdrowie, to zachęcamy do kontaktu. Proponowane przez nasz sklep internetowy mydła naturalne są najwyższej jakości, a przy tym rozmaitego rodzaju. Każdy więc znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy mydła i kosmetyki o różnych właściwościach, które sprawdzają się w przypadku różnego typu cery. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z nasza szeroką ofertę. Proponowane przez nas kosmetyki oferują bowiem najwyższą jakość codziennej pielęgnacji ciała.