ul. Bednarska 8, 43-200 Pszczyna
NATURALNE PRODUKTY
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Podkład Mineralny - Matujący

Podkład matujący Annabelle Minerals

Każda kobieta chce, aby jej makijaż był perfekcyjny w każdym calu. A gdyby tak stosując kosmetyki do makijażu, dbać o pielęgnację cery? Annabelle Minerals podkład matujący sprawi, że będzie to możliwe. Jego unikalny skład pozwala, aby makijaż był modny i wyjątkowo trwały. Nawet wiele godzin po aplikacji podkładu, twarz będzie wyglądała pięknie. Do tego unikalna formuła znajduje przełożenie w delikatnej pielęgnacji skóry twarzy. Wykonując makijaż przy użyciu tego podkładu, każdego dnia zadbasz o to, by cera promieniała naturalnym blaskiem.

Podkład matujący dla skóry alergicznej

Tlenek cynku ma właściwości antybakteryjne i matujące, przez co Annabelle Minerals podkład matujący czyni skórę idealnie gładką. Nie błyszczy się od nadmiaru sebum, niedoskonałości są świetnie zatuszowane, a zaczerwienienia się zmniejszają. Biorąc to pod uwagę, Annabelle Minerals podkład matujący jest wprost idealny do skóry przetłuszczającej się i trądzikowej. Cała seria kosmetyków marki Annabelle Minerals jest zrobiona ze składników naturalnych, nie zawiera żadnych parabenów ani konserwantów. Ze względu na właściwości hipoalergiczne, to rozwiązanie poleca się także przy skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Do tego nie zatyka porów i nie sprzyja powstawaniu zaskórniaków.

Perfekcyjne matowanie i codzienna pielęgnacja

Annabelle Minerals podkład matujący to również odżywianie i zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. Stanowi zatem idealną ochronę w słoneczne dni. Dzięki swojej lekkiej konsystencji, bardzo łatwo się go rozprowadza na skórze, a cera zyskuje ładny i naturalny kolor. Annabelle Minerals podkład matujący pozwala na zrobienie modnego makijażu, który sprawdzi się na każdą okazję, a dzięki temu, że skóra nie będzie błyszczała się od nadmiaru sebum, nawet przez wiele godzin nie będzie konieczności poprawy i ponownego nałożenia kosmetyku.

Annabelle Minerals podkład matujący to jeden z nielicznych na rynku kosmetyków, który umożliwia jednoczesną pielęgnację i makijaż. Nie przesusza skóry, za to gwarantuje jej stały dostęp do tlenu. Jego zastosowanie jest gwarancją codziennej dbałości o kondycję cery, pozbawioną niedoskonałości. Annabelle Minerals podkład matujący to bezapelacyjny must have w kosmetyczce kobiet dbających zarówno o swój wygląd, jak i zdrowie. Różnicę można zauważyć już przy jednokrotnym zastosowaniu tego kosmetyku, a każdy kolejny dzień użytkowania, to następny krok w kierunku naturalnej i promiennej skóry.