ul. Bednarska 8, 43-200 Pszczyna
NATURALNE PRODUKTY
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Sklep stacjonarny

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego :

Mydlana Bańka - mydlarnia

ul. Bednarska 8

43-200 Pszczyna

tel. 731 991 957

Sklep czynny w godzinach:

Od poniedziałku do piątku : 9:00 - 17:00.

Soboty: 9:00 - 13:00.

Jeżeli szukasz ciekawych inspiracji na prezent, zapraszamy do naszego sklepu! Pomożemy dobrać Ci odpowiednie kosmetyki, które następnie za darmo pięknie zapakujemy na prezent! 

 

 

 

Zadbaj o swoją skórę! Jej zdrowy i atrakcyjny wygląd pozwala czuć się komfortowo i przyjemnie każdego dnia. Pomoże Ci w tym nasza mydlarnia internetowa, która jest wyjątkowym i niepowtarzalnym miejscem dedykowanym osobom świadomym swoich potrzeb, dla których odpowiednia pielęgnacja skóry jest priorytetowym zagadnieniem.

Nasz internetowy sklep oferuje Wam najlepsze na rynku kosmetyki naturalne, które pozbawione są chemicznych dodatków, takich jak sztuczne substancje zapachowe oraz barwniki. Nasza mydlarnia naturalna gwarantuje produkty najwyższej jakości, m.in. mydła naturalne, które wytwarzane są wyłącznie na bazie starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia roślinnego. To mydła na bazie olejków, które nie tylko skutecznie oczyszczają skórę, ale również mają istotny wpływ na jej kondycję. Nasze mydła nie wysuszają skóry i sprawiają, że zachwyca ona swoim wyjątkowym blaskiem. Zapoznaj się z pełną ofertą i odkryj magię, jaką oferują nasze kosmetyki naturalne.