ul. Bednarska 8, 43-200 Pszczyna
NATURALNE PRODUKTY
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Jesteś tutaj: Ciało / Mydła / - aleppo

Mydło naturalne Aleppo

Mydło Aleppo to najlepsze mydło z kategorii mydeł naturalnych. Tworzone jest na bazie naturalnych składników, a przy tym oparte na niezmiernie prostej recepturze. W pewnym sensie przypomina uwielbiane niegdyś szare mydło. Naturalne mydło Aleppo wyrabiane jest bowiem z oliwy z oliwek, oleju laurowego oraz zasady otrzymywanej z wody morskiej. To właśnie dzięki takiemu niezwykłemu połączeniu zawdzięcza swoje wspaniałe właściwości pielęgnacyjne oraz lecznicze. Naturalne mydło Aleppo doskonale poprawia kondycję skóry, nie wysusza, a przy tym delikatnie pielęgnuję podczas każdego mycia.

Naturalne mydło Aleppo posiada także właściwości nawilżające oraz łagodzące. Tak naprawdę może być stosowane dla każdego rodzaju skóry. Jednak szczególnie polecane jest do skóry wrażliwej czy skłonnej do przesuszeń. Zwykłe mydła działają bowiem dodatkowo wysuszająco, natomiast w tym przypadku charakterystyczna jest nawet pewnego rodzaju pielęgnacja. Naturalne mydło Aleppo świetnie nawilża ciało. Idealnie nadaje się do skory alergicznej, gdyż może nawet wyciszać pojawiające się stany zapalne. W dodatku jest też naturalnym antybiotykiem i posiada silne właściwości bakteriobójcze. Ogromne znaczenie ma tutaj przede wszystkim wysoka zawartość oliwy z oliwek. To ona sprawia, że mydło nadaje skórze delikatność i równocześnie zapobiega parowaniu z niej wody.

Naturalne mydło Aleppo dla skóry

Takie naturalne mydło Aleppo jest idealnym produktem dla osób, których skóra wymaga szczególnej pielęgnacji. Świetnie nadaje się dla osób z egzemą, zapaleniem skórnym, łojotokiem, trądzikiem czy atopowym zapaleniem skóry. Równocześnie goi wszelkie rany, odleżyny czy ropienie. Co ważniejsze naturalne mydło Aleppo nie zawiera żadnych sztucznych barwników, ani konserwantów czy substancji drażniących. Idealnie natomiast nadaje się do ciała, ale również do mycia włosów.

W przypadku włosów naturalne mydło Aleppo wspaniale wzmacnia ich cebulki. Wszystko za sprawą zawartego oleju laurowego. Dlatego też kosmetyk ten zalecany jest między innymi przy problemach wypadania włosów, a także przy włosach suchych. Mydło to może być stosowane po prostu jako szampon. Naturalne mydło Aleppo stosuje się więc zarówno do ciała, twarzy, jak i włosów. Zrobione jest na bazie oliwy z oliwek i dlatego też stosowane nawet regularnie nie powoduje jakiegokolwiek wysuszenia czy podrażnienia. Nie posiada też żadnych składników mogących powodować alergię i dlatego świetnie nadaje się dla osób mających wrażliwą skórę.