ul. Bednarska 8, 43-200 Pszczyna
NATURALNE PRODUKTY
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Podkład rozświetlający Annabelle Minerals

Podczas produkcji kosmetyków marka Annabelle Minerals postawiła przede wszystkim na prostotę składu i wykorzystanie jedynie tego, co naturalne. Właśnie dzięki temu Annabelle Minerals podkład rozświetlający jest tak atrakcyjny! Jest doskonałą propozycją zarówno dla kobiet, które chcą olśniewać makijażem, jaki i tych, które są zwolenniczkami stosowania naturalnych kosmetyków. Minerały zastosowane w podkładach to: mika, tlenek cynku, dwutlenek tytanu i tlenki żelaza. Każdy z nich pełni istotną funkcję, co czyni ten kosmetyk inny niż wszystkie.

Makijaż i pielęgnacja z Annabelle Minerals mineralnym podkładem rozświetlającym

Annabelle Minerals mineralny podkład rozświetlający jest jednym z tych kosmetyków, który nie tylko sprawia, że makijaż dobrze prezentuje się przez cały dzień, ale także dba o zdrowie i kondycję skóry. Jak to możliwe? Składniki podkładu zostały tak skomponowane, by mógł być stosowany także przez osoby, które mają skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień. W przeciwieństwie do innych podkładów, Annabelle Minerals podkład rozświetlający nie wysusza skóry, a wręcz przeciwnie – jest ona dobrze nawilżona i dotleniona. Z tego względu bez oporów sięgnąć po niego mogą Panie, które mają suchą skórę.

To fantastyczna kombinacja, która perfekcyjnie rozświetla i nie obciąża skóry. Dzięki temu podkładowi można stworzyć modny makijaż na każdą okazję. Annabelle Minerals mineralny podkład rozświetlający został stworzony z myślą o jasnej cerze. Twarz, która zostaje pokryta podkładem ma równomierny koloryt i promienieje blaskiem. Jest doskonale rozświetlona i nie widać żadnych niedoskonałości ani zaczerwień. Są one nie tylko zamaskowane, ale również się zmniejszają, a to za sprawą obecnego w podkładzie antybakteryjnego tlenku cynku.

Must have w każdej kosmetyczce!

Sztuczne barwniki i konserwanty obecne w innych kosmetykach, sprzyjają stanom zapalnym skóry i zatykają pory. Annabelle Minerals podkład rozświetlający jest inny. Żaden z obecnych w nim składników nie został użyty przypadkowo. Ostatecznie, można zapomnieć o ciężkim makijażu! Cera wygląda naturalnie, oddycha, nie jest obciążona, a pory się nie zapychają. Pielęgnacja i olśniewające kolory - czy można chcieć więcej od kosmetyku do makijażu? Annabelle Minerals podkład rozświetlający powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety, która dba o swoją cerę i chce wyglądać atrakcyjnie w każdej sytuacji. Raz zastosowany podkład nie pójdzie w odstawkę, nikt nie będzie chciał wrócić do wcześniej stosowanych kosmetyków.

Zastanawiasz się, czy makijaż może pielęgnować Twoją cerę? Odpowiadamy twierdząco na to pytanie, ponieważ w naszej ofercie znajdują się takie kosmetyki jak podkład rozświetlający Annabelle Minerals do jasnej cery. To produkt, którego warto nie tylko poznać, ale również zamówić.

Każdy podkład rozświetlający Annabelle Minerals znajdujący się w ofercie naszego internetowego sklepu jest produktem wytwarzanym na bazie naturalnych składników i substancji takich jak mika, tlenek cynku, dwutlenek tytanu oraz tlenki żelaza. Dzięki takiej formule podkład rozświetlający nie tylko pozwala stworzyć modny makijaż, ale również wpływa korzystnie na cerę. Odżywia ją oraz rozświetla, zapewniając zdrowy wygląd.

Jeżeli więc jesteś kobietą, która dba o swój atrakcyjny i zdrowy wygląd, wykorzystując moc kosmetyków naturalnych, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą zawierającą podkłady rozświetlające marki Annabelle Minerals. Z pewnością znajdziesz odcień idealnie dopasowany do Twojej cery.