ul. Bednarska 8, 43-200 Pszczyna
NATURALNE PRODUKTY
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

OLEJEK AVICENNA

Oryginalne naturalne olejki eteryczne oferowane przez Avicenna-Oil są czyste i bez jakichkolwiek domieszek - NIE ROZCIEŃCZANE. Jakość wyrobów jest gwarantowana wysokim reżimem technologicznym procesu ich wytwarzania. Specjalizują się w leczniczych olejkach eterycznych, które posiadają Świadectwa Dopuszczenia do Obrotu Instytutu Leków w Warszawie - certyfikaty kwalifikujące je do ziołowych środków farmaceutycznych. Olejki zostały przebadane dermatologicznie, spełniają warunki IFRA i zostały zgłoszone do rejestru kosmetyków Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi, mają Świadectwa Dopuszczenia do obrotu Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie. 

Po latach zapomnienia olejki eteryczne znów cieszą się dużą popularnością. Są stosowane podczas masażu, w aromaterapii i wielu innych alternatywnych metodach leczniczych. Każdy produkt firmy Avicenna to olejek naturalny, bez jakichkolwiek sztucznych domieszek. Dzięki temu, podczas stosowania, można w pełni korzystać z dobrodziejstw naturalnych. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie posiadają Świadectwo Dopuszczenia do Obrotu Instytutu Leków w Warszawie.

Przed dopuszczeniem na rynek, Avicenna szczegółowo sprawdziła każdy olejek, który został zweryfikowany pod względem spełnienia przez niego warunków IFRA. Artykuły były także przebadane dermatologicznie, zgłoszone do rejestru kosmetyków Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi i posiadają Świadectwa Dopuszczenia do obrotu Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie. Avicenna olejek to inwestycja w zdrowy produkt, który jest pozyskiwany tylko z tego, co oferuje natura.

Pozyskiwanie olejków eterycznych

Ponieważ olejki eteryczne są mieszaniną wielu związków chemicznych, w warunkach laboratoryjnych trudno o ich kompletne pozyskanie. Avicenna olejek jest czysty od jakichkolwiek innych związków. Zawiera jedynie to, co jest w przyrodzie. Wszystkie sprzedawane przez nas olejki powstają w wyniku destylacji roślin aromatycznych roślin, przez oddziaływanie pary wodnej albo maceracje tłuszczami. Lecznicze właściwości olejków eterycznych były wykorzystywane już w starożytności. Avicenna olejek pozwala na czerpanie z nich tych samych korzyści, co starożytni. Jeśli olejki eteryczne, to tylko te w 100% naturalne!

1