ul. Bednarska 8, 43-200 Pszczyna
NATURALNE PRODUKTY
PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Golden Annabelle Minerals

Seria Annabelle Minerals jest polecana wszystkim kobietom, które chcą wyglądać pięknie, korzystając z naturalnych kosmetyków. W składzie podkładów Annabelle Minerals Golden nie ma żadnych podrażniających skórę konserwantów, barwników, talków, czy parabenów. Zamiast tego znajdziemy doskonale matujący tlenek cynku, rozświetlającą cerę mikę, dwutlenek tytanu, który odpowiada za ochronę przed promieniowaniem UV i nadający piękny kolor tlenek żelaza-ultramaryna. Marka postawiła na prostotę i to się sprawdziło! Podkłady Annabelle Minerals Golden są nie tylko bezpieczne dla każdego rodzaju skóry, ale jednocześnie trwałe i zapewniające perfekcyjny makijaż.

Podkład Annabelle Minerals Golden dla każdego typu skóry!

Dzięki zastosowaniu podkładów matujących Annabelle Minerals Golden znika problem z zatkanymi porami, złym maskowaniem przebarwień, efektem maski i niedotlenioną skórą. Dwutlenek tytanu to sprzymierzeniec w kryciu zaczerwień i przebarwień. A unikalna formuła kryjąca jest odpowiednia także dla tych Pań, które są posiadaczkami skóry suchej. Podkłady Annabelle Minerals Golden są dostępne w kilku wariantach różniących się pod względem jasności. Odcienie z tej kategorii zostały stworzone z myślą o kobietach, które mają ciepły typ urody (wiosna i jesień).

Zakup podkładu z serii Annabelle Minerals Golden wiąże się z jeszcze innymi korzyściami. Jest on dużo bardziej wydajny niż płynne podkłady. Bardzo łatwo się go nakłada, a dzięki swojej formule jest lekki i nadaje cerze naturalny wygląd. Podkład znajduje się w słoiczku z sitkiem, które zabezpiecza przed jego rozsypywaniem. Podkłady Annabelle Minerals Golden to kosmetyki, które muszą być w każdej kosmetyczce! Ich zastosowanie pozwoli na uzyskanie makijażu, który będzie się dobrze prezentował przez wiele godzin, nie stanowiąc dla skóry obciążenia.

Prawidłowe nałożenie podkładu

Podkłady Annabelle Minerals Golden sprawdzają się zarówno w nanoszeniu na sucho, jak i na mokro. W pierwszym przypadku należy nasypać nieco podkładu na wieczko słoiczka. Następie pędzlem dotknąć powierzchni kosmetyku i jego cienką warstwę nałożyć na twarz kolistymi ruchami. Jeżeli krycie jest zbyt słabe, całość można powtórzyć jeszcze raz. W przypadku, kiedy podkład Annabelle Minerals Golden ma być zaaplikowany na mokro, wystarczy przed jego użyciem delikatnie spryskać pędzel wodą. Zastosowanie podkładu z tej serii daje gwarancję pięknego i zarazem lekkiego makijażu przez cały dzień. Skóra ma stały dostęp do tlenu, dzięki czemu wygląda zdrowiej i jest w lepszej kondycji.